Aktualne zapotrzebowanie

Pracownicy tymczasowi są obecnie coraz bardziej pożądani na rynku pracy. Być może szukamy właśnie Ciebie. Zapoznaj się z naszymi ofertami a na pewno znajdziesz coś co Cię zainteresuje.

Profile poszukiwanych  kandydatów

Nasza oferta stale powiększa się. Szukamy zarówno osób z doświadczeniem (murarze, szwaczki) jak i ludzi którzy stawiają pierwsze kroki na rynku pracy, nie mając doświadczenia albo posiadają niskie kwalifikacje (praca na polu, w przetwórniach owocowo-warzywnych). Dysponujemy ofertami pracy na terenie Polski jak również za granicą.

W wyborze pracy pomogą nasi pracownicy, którzy chętnie odpowiedzą na Państwa pytania udzielając wyczerpujących odpowiedzi.

Naszym celem jest zadowolenie klienta, dlatego też dbamy o to aby wszyscy byli dobrze poinformowani i zapoznani z prawami i obowiązkami. W razie jakichkolwiek nieporozumień niezwłocznie interweniujemy aby jak najszybciej rozwiązać wszelkie problemy.

Zapraszamy do kontaktu osobistego poprzez odwiedziny naszego biura, jak również do kontaktu e-milowego i telefonicznego.